Cat Deluxe at Night

Cat Deluxe at Night

miejsce
w rankingu

Cat Deluxe at Night
4.0
opinii: 2
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Patka 2016-02-25 12:04

  Jednym słowem wspaniały zapach. Prosty, lekko słodki, nie duszący, ultra kobiecy. Polecam!

 • Luizjana 2015-04-09 01:26

  Testowałam te perfumy przez 2 tygodnie, do mnie nie pasowały niestety. Ich zapach był zbyt ostry oraz intensywny jak na moje potrzeby. Wolę coś bardziej delikatnego.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb naomi campbell 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Cat Deluxe at Night został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem produktu Cat Deluxe at Night jest Naomi Campbell, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Cat Deluxe EDP, Cat Deluxe at Night. Ulotka preparatu Cat Deluxe at Night jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Cat Deluxe at Night oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Preparat Cat Deluxe at Night można dostać bez recepty.