Cat Deluxe at Night

Cat Deluxe at Night

miejsce
w rankingu

--

Cat Deluxe at Night
4.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Patka 2016-02-25 12:04

  Jednym słowem wspaniały zapach. Prosty, lekko słodki, nie duszący, ultra kobiecy. Polecam!

 • Luizjana 2015-04-09 01:26

  Testowałam te perfumy przez 2 tygodnie, do mnie nie pasowały niestety. Ich zapach był zbyt ostry oraz intensywny jak na moje potrzeby. Wolę coś bardziej delikatnego.

 • Zapoznaj się z ulotką Cat Deluxe at Night

  Producent:

  NAOMI CAMPBELL

  Thumb naomi campbell 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Cat Deluxe at Night został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą preparatu Cat Deluxe at Night jest Naomi Campbell, który również jest twórcą takich specyfików jak Cat Deluxe EDP, Cat Deluxe at Night. Ulotka preparatu Cat Deluxe at Night jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Cat Deluxe at Night oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Cat Deluxe at Night można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Cat Deluxe at Night. Preparat Cat Deluxe at Night został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Cat Deluxe at Night to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Cat Deluxe at Night. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Cat Deluxe at Night to z pewnością pomożesz wielu osobom.