Casting Sublime Mousse Haircolor

Casting Sublime Mousse Haircolor

miejsce
w rankingu

--

Casting Sublime Mousse Haircolor
4.67
opinii: 3
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ludka 2015-04-23 20:36

  Nie mam żadnych problemów żaby sama nałożyć tą farbę i równomiernie, samodzielnie koloryzować włosy!

 • Wiktoria R. 2015-04-09 21:05

  Działa bardzo dobrze i teraz już wiem co należy robić i z czym farbować włosy. Tylko to będzie dla mnie teraz pomocą. Polecam dla każdej kobiety!

 • Maining 2015-04-09 21:04

  Zrobiła na mnie ta farba bardzo pozytywne zaskoczenie. Casting Sublime Mousse Haircolor od początku do końca była profesjonalna nie miałam problemy z ogarnięciem tego i efekt finalny był super!

 • Zapoznaj się z ulotką Casting Sublime Mousse Haircolor

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Casting Sublime Mousse Haircolor został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: farba do włosów, koloryzacja. Producentem preparatu Casting Sublime Mousse Haircolor jest LOreal, który również jest wytwórcą takich specyfików jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka produktu Casting Sublime Mousse Haircolor jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Casting Sublime Mousse Haircolor oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Casting Sublime Mousse Haircolor można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Casting Sublime Mousse Haircolor. Preparat Casting Sublime Mousse Haircolor został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Casting Sublime Mousse Haircolor to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Casting Sublime Mousse Haircolor. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Casting Sublime Mousse Haircolor to z pewnością pomożesz wielu ludziom.