Casting Sublime Mousse Haircolor

Casting Sublime Mousse Haircolor

miejsce
w rankingu

Casting Sublime Mousse Haircolor
4.67
opinii: 3
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ludka 2015-04-23 20:36

  Nie mam żadnych problemów żaby sama nałożyć tą farbę i równomiernie, samodzielnie koloryzować włosy!

 • Wiktoria R. 2015-04-09 21:05

  Działa bardzo dobrze i teraz już wiem co należy robić i z czym farbować włosy. Tylko to będzie dla mnie teraz pomocą. Polecam dla każdej kobiety!

 • Maining 2015-04-09 21:04

  Zrobiła na mnie ta farba bardzo pozytywne zaskoczenie. Casting Sublime Mousse Haircolor od początku do końca była profesjonalna nie miałam problemy z ogarnięciem tego i efekt finalny był super!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Casting Sublime Mousse Haircolor został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: farba do włosów, koloryzacja. Producentem produktu Casting Sublime Mousse Haircolor jest LOreal, który również jest twórcą takich specyfików jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka preparatu Casting Sublime Mousse Haircolor jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Casting Sublime Mousse Haircolor oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Casting Sublime Mousse Haircolor dostępny jest bez recepty.