Casting Creme Gloss Glossy Blonds

Casting Creme Gloss Glossy Blonds

miejsce
w rankingu

--

Casting Creme Gloss Glossy Blonds
3.8
opinii: 5
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-21 16:18

  farba bardzo fajnie pachnie, nie zniszczyła mi włosów ani skóry głowy...

 • Weronika B. 2016-02-12 16:36

  Farba bardzo fajnie pachnie, nie zniszczyła mi włosów ani skóry głowy bardzo dobrze się nakłada czyli nie ścieka z włosów. Ogólnie, uważam że to najlepsza farba z wszystkich jakie przerobiłam (a było tego) i śmiało mogę ją polecić:)

 • Jolka 2015-08-13 11:04

  Chciałam nieco rozjaśnić włosy i ta farba mi w tym pomogła! Efekt jest na pewno bardzo dobry i nie mogę się do niego w sumie przyczepić, jestem zaskoczona!

 • Jak dbać o cerę od wewnątrz

  Jak dbać o cerę od wewnątrz

  Czytaj artykuł
  Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

  Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

  Czytaj artykuł
  Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

  Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

  Czytaj artykuł
 • Michalina 2015-05-16 00:13

  U mnie włosy wyglądają lepiej, nawet tak jak zakładałam. Moim zdaniem warto, wzięłam na próbę ale nie zawiodłam się.

 • Ala 2015-04-24 00:56

  Nie polecam! Kolor wychodzi zupełnie inny niż prezentowany na zdjęciu!

 • Zapoznaj się z ulotką Casting Creme Gloss Glossy Blonds

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - koloryzacja

  Specyfik Casting Creme Gloss Glossy Blonds został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: koloryzacja. Wytwórcą specyfiku Casting Creme Gloss Glossy Blonds jest LOreal, który również jest producentem takich specyfików jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka specyfiku Casting Creme Gloss Glossy Blonds jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Casting Creme Gloss Glossy Blonds oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Casting Creme Gloss Glossy Blonds dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Casting Creme Gloss Glossy Blonds. Preparat Casting Creme Gloss Glossy Blonds został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-22 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Casting Creme Gloss Glossy Blonds to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Casting Creme Gloss Glossy Blonds. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Casting Creme Gloss Glossy Blonds to z pewnością pomożesz wielu osobom.