Camouflage Cream

Camouflage Cream

miejsce
w rankingu

--

Camouflage Cream
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
5 zmian, które sprawią, że będziesz wyglądać młodziej!

5 zmian, które sprawią, że będziesz wyglądać młodziej!

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gosia 2015-08-27 19:32

  Są lepsze i tańsze korektory. Ten jakoś wrażenia na mnie nie zrobił

 • Lui 2015-08-27 19:30

  Pomaga mi każdego dnia w wyrównaniu kolorytu skóry oraz pozbyciu się cieni pod oczami, dobrze maskuje i nie zapycha porów.

 • Magda K. 2015-04-28 22:05

  Nie wyobrażam sobie zrobić z tym dobrego makijażu i nie wiem jak mogłabym bez tego przeżyć normalny dzień. Camouflage Cream działa i dzięki temu czuje się szczęśliwa!

 • Zapoznaj się z ulotką Camouflage Cream

  Producent:

  ARTDECO

  Thumb artdeco

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - korektor

  Specyfik Camouflage Cream został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor, korektory, makijaż. Wytwórcą specyfiku Camouflage Cream jest Artdeco, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Lash Booster, Camouflage Cream. Ulotka specyfiku Camouflage Cream jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Camouflage Cream oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Camouflage Cream można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Camouflage Cream. Specyfik Camouflage Cream został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Camouflage Cream to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Camouflage Cream. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Camouflage Cream to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.