Reklama baner
Calperos D3

Calperos D3

miejsce
w rankingu

--

Calperos D3
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Na czym polega pilates i jakie przynosi efekty?

Na czym polega pilates i jakie przynosi efekty?

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

Czytaj artykuł
Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Minor 2015-09-01 10:46

  Jak dla mnie działa to wystarczająco aby poczuć efekt. Niektóre osoby mają z tym problemy, jednakże to działa tak jak ma działać. Polecam!

 • Olga 2015-09-01 10:46

  Niestety za bardzo nie polecam, gdyż to nie działa na mnie dobrze. Calperos D3 powinien działać o wiele lepiej a teraz to jest tak na prawdę lipa ..

 • Calperos 2015-09-01 10:45

  Nie ma jak to zdrowe kości. Ten suplement po prostu zagwarantował mi to i cieszę się, że mogę z niego korzystać. Calperos D3 działa i daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Calperos D3

  Producent:

  Opis:

  Calperos D3 to preparat dostępny w postaci saszetek. W składzie preparatu znajduje się wapń oraz witamina D3. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy pragną rozpocząć profilaktykę osteoporozy oraz chcą uzupełnić niedobór wapnia i witaminy D3. Wapń jest składnikiem niezbędnym do właściwego funkcjonowania: wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, układu mięśniowego oraz wzmacnia naczynia krwionośne. Witamina D3 przyspiesza wchłanianie wapnia w jelitach.

  Skład:

  W składzie saszetek Calperos D3 znajdują się następujące substancje: wapń (węglan wapnia), witamina D3, kwas cytrynowy bezwodny, sodu wodorowęglan, aspartam (E951), sacharoza, żółcieńpomarańczowa (E110), esencja pomarańczowa.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dzieciom od 10. roku życia do 14. roku życia zaleca się przyjmować 1-2 saszetek na dobę. Zawartość saszetki należy rozpuścić w połowie szklanki chłodnej wody.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, którzy cierpią na ciężką niewydolność nerek oraz dla dzieci poniżej 4. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Calperos D3 został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Krzywica, Osteoporoza, zdrowe kości, witamina D3. Wytwórcą specyfiku Calperos D3 jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Calperos D3 jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Calperos D3 oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Calperos D3 można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Calperos D3. Preparat Calperos D3 został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-21 17:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Calperos D3 to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Calperos D3. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Calperos D3 to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.