Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną

Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną

miejsce
w rankingu

--

Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną
4.0
opinii: 1
Cytryna + woda? 6 właściwości, które sprawiają, że będziecie zdrowsi

Cytryna + woda? 6 właściwości, które sprawiają, że będziecie zdrowsi

Czytaj artykuł
Czy rzeczywiście powinniśmy jeść pięć porcji warzyw i owoców dziennie?

Czy rzeczywiście powinniśmy jeść pięć porcji warzyw i owoców dziennie?

Czytaj artykuł
Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wanda 2016-04-20 14:12

  Godna polecenia.Pomadka spełnia swoją funkcję ochronną

 • Zapoznaj się z ulotką Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną

  Producent:

  VIVIO

  Thumb vivio

  Opis:

  Jeśli masz za sobą stresujące dni i chcesz w końcu poczuć wewnętrzny spokój, sięgnij po sok z gravioli. Warto zadbać o to, by w każdej polskiej kuchni zagościł biały olej sojowy, gdyż niedobór tłuszczów w codziennej diecie może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Olej z krokosza barwierskiego powinien stanowić podstawę w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Dla zwolenników zdrowej żywności polecamy mąkę jaglaną.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, pomadka do ust, odżywki, kosmetyki. Producentem produktu Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną jest ViVio, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka produktu Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną. Preparat Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-12 17:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Brzozowa Pomadka Ochronna Z Betuliną to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.