Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Andżelika 2015-08-13 15:19

  Zapach jest bardzo pociągający, czuć go niczym gumę do życia. Zapach jest raczej słodki i czuć w nim, przede wszystkim limonkę oraz amber - na pewno mogę go polecić, o ile cena pozwoli.

 • Patrycja 2015-08-13 15:15

  Miałam jego próbkę, ale mi nie podeszła w ogóle .. czuć niby limonkę i amber ale zapach jest nijaki. Nie ma tego czegoś, co by mnie pociągnęło

 • Wilkasia 2015-05-21 18:08

  Osobiście bardzo lubię ten zapach i nie wyobrażam sobie żyć bez niego. Daje mi tak dużo radości i przede wszystkim ożywia. To jest bardzo piękne i polecam szczególnie młodym kobietą!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb burberry

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Brit został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem preparatu Brit jest Burberry, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Brit. Ulotka preparatu Brit jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Brit oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Brit można dostać bez recepty.