Reklama baner
Brit

Brit

miejsce
w rankingu

--

Brit
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Andżelika 2015-08-13 15:19

  Zapach jest bardzo pociągający, czuć go niczym gumę do życia. Zapach jest raczej słodki i czuć w nim, przede wszystkim limonkę oraz amber - na pewno mogę go polecić, o ile cena pozwoli.

 • Patrycja 2015-08-13 15:15

  Miałam jego próbkę, ale mi nie podeszła w ogóle .. czuć niby limonkę i amber ale zapach jest nijaki. Nie ma tego czegoś, co by mnie pociągnęło

 • Wilkasia 2015-05-21 18:08

  Osobiście bardzo lubię ten zapach i nie wyobrażam sobie żyć bez niego. Daje mi tak dużo radości i przede wszystkim ożywia. To jest bardzo piękne i polecam szczególnie młodym kobietą!

 • Zapoznaj się z ulotką Brit

  Producent:

  BURBERRY

  Thumb burberry

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Brit został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą preparatu Brit jest Burberry, który również jest twórcą takich produktów jak Brit. Ulotka specyfiku Brit jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Brit oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Brit można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Brit. Specyfik Brit został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Brit to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Brit. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Brit to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.