Boss Femme

Boss Femme

miejsce
w rankingu

--

Boss Femme
3.75
opinii: 4
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sandra 2016-03-22 11:21

  Bardzo fajny zapach...Trwały.

 • Utah 2015-08-12 12:08

  Ciekawy zapach, czuć w nim morele, mandarynki - wszystko jest z gustem połączone. Zapach jest dość lekki, nie jest zbyt przekomplikowany. Jak dla mnie to może być :P

 • Ulka 2015-08-12 12:03

  Fajnie udało się połączyć zapach mandarynek oraz jaśminu, trzyma się przez kilka najbliższych godzin i nie widzę większych problemów przy jego stosowaniu. Jak dla mnie to może nawet być :)

 • Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czytaj artykuł
  Spalacze tłuszczu - w jaki sposób działają?

  Spalacze tłuszczu - w jaki sposób działają?

  Czytaj artykuł
  Aronia - zalety jakich nie znacie

  Aronia - zalety jakich nie znacie

  Czytaj artykuł
 • Natalia 2015-08-12 12:01

  Fajny zapach tylko strasznie drogi, dlaczego kosztuje aż 150zł?

 • Zapoznaj się z ulotką Boss Femme

  Producent:

  HUGO BOSS

  Thumb hugo boss

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Boss Femme został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem preparatu Boss Femme jest Hugo Boss, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Boss Femme, Boss Intense. Ulotka preparatu Boss Femme jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Boss Femme oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Boss Femme można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Boss Femme. Preparat Boss Femme został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-06 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Boss Femme to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Boss Femme. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Boss Femme to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.