Body Yogurt

Body Yogurt

miejsce
w rankingu

--

Body Yogurt
3.33
opinii: 3
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katie 2015-08-13 11:12

  Nie mam do niego zastrzeżeń, fajnie nawilża i chyba to się liczy? Jak dla mnie to produkt pierwsza klasa

 • Karolina 2015-08-13 11:12

  Jestem z niego zadowolona, ma fajny zapach. Dobra konsystencja sprawia, iż jest wydajny i starczy nam spokojnie na miesiąc/trzy użytkowania.

 • Opinia użytkownika 2015-08-13 11:09

  On w ogóle nie nawilża skóry, efekt jest niezauważalny.

 • Zapoznaj się z ulotką Body Yogurt

  Producent:

  AVON NATURALS

  Thumb avon naturals

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - balsam

  Arnika Balsam Herbamedicus

  5.01 opinii:
  Arnika Balsam Herbamedicus jest kosmetykiem leczniczym, który chroni i pielęgnuje i...
  czytaj dalej »

  Arnika Balsam Herbamedicus jest kosmetykiem leczniczym, który chroni i pielęgnuje i... czytaj dalej »

  Specyfik Body Yogurt został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, balsam, balsam do ciała, kosmetyki. Producentem preparatu Body Yogurt jest Avon Naturals, który również jest wytwórcą takich produktów jak Body Yogurt, Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Lotion, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion, Juicy Watermelon, Refreshing Body Spray, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Spray. Ulotka preparatu Body Yogurt jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Body Yogurt oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Body Yogurt można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Body Yogurt. Specyfik Body Yogurt został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-22 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Body Yogurt to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Body Yogurt. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Body Yogurt to z pewnością pomożesz wielu osobom.