Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katie 2015-08-13 11:12

  Nie mam do niego zastrzeżeń, fajnie nawilża i chyba to się liczy? Jak dla mnie to produkt pierwsza klasa

 • Karolina 2015-08-13 11:12

  Jestem z niego zadowolona, ma fajny zapach. Dobra konsystencja sprawia, iż jest wydajny i starczy nam spokojnie na miesiąc/trzy użytkowania.

 • Opinia użytkownika 2015-08-13 11:09

  On w ogóle nie nawilża skóry, efekt jest niezauważalny.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon naturals

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Body Yogurt został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, balsam, balsam do ciała, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Body Yogurt jest Avon Naturals, który również jest twórcą takich preparatów jak Body Yogurt, Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Lotion, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion, Juicy Watermelon, Refreshing Body Spray, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Spray. Ulotka produktu Body Yogurt jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Body Yogurt oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Produkt Body Yogurt dostępny jest bez recepty.