Blended Face Powder & Brush

Blended Face Powder & Brush

miejsce
w rankingu

--

Blended Face Powder & Brush
3.67
opinii: 3
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Animata 2015-08-09 10:43

  Puderek po prostu idealnie pasuje do mnie i jestem zachwycona, że teraz mogę aż tak pięknie wyglądać to mi się podoba i cieszę się, że podczas normalnego dnia szybko mogę się pomalować ładnie!

 • Karolina Wadensa 2015-05-15 22:13

  Ja nigdy jakoś nie przepadałam za pudrami i Blended Face Powder & Brush nie działa na mnie jakoś dobrze. Nie polecam za bardzo. Pozdrawiam!

 • Marta 2015-05-15 22:12

  W doskonały sposób dodaje bardzo dużo urody i wdzięku. Za pomocą tego pudkru można o wiele lepiej wyglądać i dzięki temu wygląda się profejsonalnie!

 • Zapoznaj się z ulotką Blended Face Powder & Brush

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - puder sypki

  Preparat Blended Face Powder & Brush został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder sypki, pudry sypkie, pudry, makijaż. Producentem specyfiku Blended Face Powder & Brush jest Clinique, który również jest wytwórcą takich preparatów jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka produktu Blended Face Powder & Brush jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Blended Face Powder & Brush oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Blended Face Powder & Brush można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Blended Face Powder & Brush. Produkt Blended Face Powder & Brush został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Blended Face Powder & Brush to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Blended Face Powder & Brush. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Blended Face Powder & Brush to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.