Blended Face Powder & Brush

Blended Face Powder & Brush

miejsce
w rankingu

Blended Face Powder & Brush
3.67
opinii: 3
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Animata 2015-08-09 10:43

  Puderek po prostu idealnie pasuje do mnie i jestem zachwycona, że teraz mogę aż tak pięknie wyglądać to mi się podoba i cieszę się, że podczas normalnego dnia szybko mogę się pomalować ładnie!

 • Karolina Wadensa 2015-05-15 22:13

  Ja nigdy jakoś nie przepadałam za pudrami i Blended Face Powder & Brush nie działa na mnie jakoś dobrze. Nie polecam za bardzo. Pozdrawiam!

 • Marta 2015-05-15 22:12

  W doskonały sposób dodaje bardzo dużo urody i wdzięku. Za pomocą tego pudkru można o wiele lepiej wyglądać i dzięki temu wygląda się profejsonalnie!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Blended Face Powder & Brush został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder sypki, pudry sypkie, pudry, makijaż. Wytwórcą produktu Blended Face Powder & Brush jest Clinique, który również jest wytwórcą takich preparatów jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka produktu Blended Face Powder & Brush jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Blended Face Powder & Brush oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Produkt Blended Face Powder & Brush dostępny jest bez recepty.