Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion

Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion

miejsce
w rankingu

--

Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion
2.67
opinii: 3
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiki 2015-08-06 19:18

  Ogólnie to średnie to jest. Niby powiniej być ten balsam wzorowy wg. mojej koleżanki,a jest fatalnie. Za dużo on nie pomaga. Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion to zwykły balsam!

 • Ada 2015-08-06 19:18

  Kilka chwilek i już czuje sie jak nowo narodzona. Podobno tak miałobyć, a niestety tak nie było. Nie polecam!

 • Olka 2015-08-06 19:17

  Moje ciało potrzebowało odpoczynku i teraz wiem, że dzięki temu środkowi uzyskało ją. Daje bardzo dużo energii i cieszę się, że mogę spokojnie się odprężyć!

 • Zapoznaj się z ulotką Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion

  Producent:

  AVON NATURALS

  Thumb avon naturals

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, balsam, balsam do ciała, gałka muszkatołowa, kosmetyki. Producentem preparatu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion jest Avon Naturals, który również jest producentem takich specyfików jak Body Yogurt, Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Lotion, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion, Juicy Watermelon, Refreshing Body Spray, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Spray. Ulotka produktu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion. Produkt Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.