Reklama baner
Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion

Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion

miejsce
w rankingu

--

Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion
2.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiki 2015-08-06 19:18

  Ogólnie to średnie to jest. Niby powiniej być ten balsam wzorowy wg. mojej koleżanki,a jest fatalnie. Za dużo on nie pomaga. Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion to zwykły balsam!

 • Ada 2015-08-06 19:18

  Kilka chwilek i już czuje sie jak nowo narodzona. Podobno tak miałobyć, a niestety tak nie było. Nie polecam!

 • Olka 2015-08-06 19:17

  Moje ciało potrzebowało odpoczynku i teraz wiem, że dzięki temu środkowi uzyskało ją. Daje bardzo dużo energii i cieszę się, że mogę spokojnie się odprężyć!

 • Zapoznaj się z ulotką Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion

  Producent:

  AVON NATURALS

  Thumb avon naturals

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, balsam, balsam do ciała, gałka muszkatołowa, kosmetyki. Producentem preparatu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion jest Avon Naturals, który również jest producentem takich specyfików jak Body Yogurt, Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Lotion, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion, Juicy Watermelon, Refreshing Body Spray, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Spray. Ulotka produktu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion. Produkt Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.