Biosilk, Silk Therapy

Biosilk, Silk Therapy

miejsce
w rankingu

--

Biosilk, Silk Therapy
4.0
opinii: 5
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Grażyna 2016-03-16 16:35

  Polecam.Dzięki niemu włosy wyglądają po prostu lepiej i ja się lepiej czuję.

 • Anna 2016-02-12 16:01

  Produkt polecony mi przez koleżankę. Bardzo pomógł mi na puszenie się włosów i rozdwajanie końcówek - poskramia je i pielęgnuje. Dzięki niemu włosy wyglądają po prostu lepiej i ja się lepiej czuję:)

 • Cross 2015-08-29 22:37

  U mnie zero efektu :( Jak miałam twarde włosy to takie też pozostały :/

 • Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 1

  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 1

  Czytaj artykuł
  Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

  Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

  Czytaj artykuł
  Co jeść, by wzmocnić włosy?

  Co jeść, by wzmocnić włosy?

  Czytaj artykuł
 • Rita 2015-08-29 22:36

  Odżywka daje radę, biorę ją ze sobą na wakacje bo jest poręczna (mała) i działa bardzo dobrze. Generalnie to nie mogę na nią narzekać!

 • Sylwia.D 2015-08-29 22:36

  Na suche i zniszczone włosy pomaga - sprawdzałam parę razy u mnie!

 • Zapoznaj się z ulotką Biosilk, Silk Therapy

  Producent:

  FAROUK

  Thumb farouk

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Biosilk, Silk Therapy został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywka regenerująca, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Producentem preparatu Biosilk, Silk Therapy jest Farouk, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Biosilk, Silk Therapy, CHI, Silk Infusion. Ulotka preparatu Biosilk, Silk Therapy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Biosilk, Silk Therapy oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Biosilk, Silk Therapy można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Biosilk, Silk Therapy. Specyfik Biosilk, Silk Therapy został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-02 21:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Biosilk, Silk Therapy to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Biosilk, Silk Therapy. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Biosilk, Silk Therapy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.