Bilobil forte

Bilobil forte

miejsce
w rankingu

--

Bilobil forte
4.0
opinii: 1
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-04-15 14:36

  pomaga w koncentracji uwagi i pamięci.polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Bilobil forte

  Producent:

  Opis:

  Bilobil forte to preparat dostępy w postaci kapsułek. Preparat skutecznie usprawnia krążenie oraz dba o właściwe zaopatrzenie mózgu w tlen i glukozę. Wskazaniem do stosowania kapsułek Bilobil forte jest osłabiona pamięć oraz sprawność umysłowa (zmiany powstające na skutek wieku). Preparat może być przyjmowany przez pacjentów, u których zdiagnozowano: zawroty głowy, szumy w uszach, dolegliwości bólowe w czasie chodzenia.

  Skład:

  W składzie kapsułek Bilobil forte znajdują się następujące substancje: wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, glikozydy flawonowe miłorzębu, terpenolaktony (ginkgolidy, bilobalid), laktoza jednowodna, krzemionka koloidowa bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, talk, parahydroksybenzoesan metylu, parahydroksybenzoesan propylu, żelatyna wołowa, czerń brylantowa, błękit patentowy V, czerwień koszelinowa, żółcień pomarańczowa, tytanu dwutlenek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dawkowanie preparatu jest dostosowane do problemu zdrowotnego, z jakim boryka się pacjent.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

  Preparat Bilobil forte został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Zawroty głowy, Szybka nauka, szumy w uszach, pamięć, zdrowie, Pamięć i koncentracja. Producentem specyfiku Bilobil forte jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Bilobil forte jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Bilobil forte oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Bilobil forte można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Bilobil forte. Preparat Bilobil forte został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-02 21:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Bilobil forte to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Bilobil forte. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Bilobil forte to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.