Bielenda Kuracja Parafinowa

Bielenda Kuracja Parafinowa

miejsce
w rankingu

--

Bielenda Kuracja Parafinowa
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Bielenda Kuracja Parafinowa

Producent:

BIELENDA

Thumb bielenda

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Alantandermoline

5.02 opinii:
Alantandermoline to kosmetyk w postaci lekkiego kremu, polecany do pielęgnacji delikatnej...
czytaj dalej »

Alantandermoline to kosmetyk w postaci lekkiego kremu, polecany do pielęgnacji delikatnej... czytaj dalej »

Podologic Med+ Kremowy opatrunek

5.03 opinii:
Podologic Med+ Kremowy opatrunek na zrogowacenia niweluje je i zapobiega nadmiernemu...
czytaj dalej »

Podologic Med+ Kremowy opatrunek na zrogowacenia niweluje je i zapobiega nadmiernemu... czytaj dalej »

Produkt Bielenda Kuracja Parafinowa został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, potliwość stóp. Wytwórcą preparatu Bielenda Kuracja Parafinowa jest Bielenda, który również jest twórcą takich specyfików jak Ogorek & Limonka, Pianka do higieny intymnej z ekstraktem z zielonej herbaty, Bielenda Ogórek&Limon, Bielenda Ogórek&Limon, Bielenda Kuracja Parafinowa . Ulotka specyfiku Bielenda Kuracja Parafinowa jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Bielenda Kuracja Parafinowa oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Bielenda Kuracja Parafinowa dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bielenda Kuracja Parafinowa . Produkt Bielenda Kuracja Parafinowa został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-04-21 08:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bielenda Kuracja Parafinowa to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Bielenda Kuracja Parafinowa . Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Bielenda Kuracja Parafinowa to z pewnością pomożesz wielu ludziom.