Biały Jeleń

Biały Jeleń

miejsce
w rankingu

--

Biały Jeleń
4.67
opinii: 3
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ikarka 2015-07-07 12:42

  Mydło z tradycją. Korzystam z niego od kilku lat i jestem ogólnie zadowolona. Daje mega dużego plusika, bo aż fajnie jest to komentować ;)

 • Razmus 2015-04-24 01:10

  Ja mam alergię na różne mydła, z tym na całe szczęście żadnego problemu nie mam :) Polecam

 • Marta 2015-04-20 21:52

  Idealne hipoalergiczne mydełko, świetnie odplamia też niemowlęce ubranka:)

 • Zapoznaj się z ulotką Biały Jeleń

  Producent:

  POLLENA-OSTRZESZóW

  Thumb pollena ostrzeszow

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - mydło naturalne

  Produkt Biały Jeleń został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: mydło naturalne, mydła, higiena ogólna, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Biały Jeleń jest Pollena-Ostrzeszów, który również jest wytwórcą takich produktów jak Biały Jeleń. Ulotka produktu Biały Jeleń jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Biały Jeleń oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Biały Jeleń można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Biały Jeleń. Produkt Biały Jeleń został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Biały Jeleń to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Biały Jeleń. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Biały Jeleń to z pewnością pomożesz wielu osobom.