Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ikarka 2015-07-07 12:42

  Mydło z tradycją. Korzystam z niego od kilku lat i jestem ogólnie zadowolona. Daje mega dużego plusika, bo aż fajnie jest to komentować ;)

 • Razmus 2015-04-24 01:10

  Ja mam alergię na różne mydła, z tym na całe szczęście żadnego problemu nie mam :) Polecam

 • Marta 2015-04-20 21:52

  Idealne hipoalergiczne mydełko, świetnie odplamia też niemowlęce ubranka:)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb pollena ostrzeszow

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Biały Jeleń został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: mydło naturalne, mydła, higiena ogólna, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą specyfiku Biały Jeleń jest Pollena-Ostrzeszów, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Biały Jeleń. Ulotka produktu Biały Jeleń jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Biały Jeleń oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego obrazki. Preparat Biały Jeleń można kupić bez recepty.