Bi-Facil
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Renata.K 2015-05-16 00:03

  U mnie sprawdza się przy demakijażu, w ten sposób mogę szybko ściągnąć cały makijaż z twarzy - nie widzę po tym żadnych efektów ubocznych.

 • Olcia 2015-05-01 14:40

  Płyn ten jest delikatny na twarz i nie tworzy żadnych problemów związanych z zmywaniem tego makijażu z naszej twarzy. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie, dla wszystkich osób które chcą czegoś w miarę skutecznego i delikatnego dla twarzy.

 • Oleczka 2015-04-24 12:57

  W moim przypadku to jest średnio i nie działa to na mnie skutecznie. Pozostaje bardzo dużo makijażu i nie ma takiego dużego efektu ;/

 • Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

  Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

  Czytaj artykuł
  Orzechy włoskie, czyli najbardziej zdrowy rodzaj orzechów!

  Orzechy włoskie, czyli najbardziej zdrowy rodzaj orzechów!

  Czytaj artykuł
  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-04-24 12:56

  Udaje mi się poprzez to szybko i skutecznie pozbyć się makijażu. Działa nawet dobrze i ogólnie nie mam do niego żadnych uwag negatywnych.

 • Mika 2015-04-24 12:55

  Do demakijażu jest to super . Bi-Facil działa znakomicie i działa to bardzo dobrze tak jak ma działać. Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Bi-Facil

  Producent:

  LANCOME

  Thumb lancome

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Bi-Facil został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do demakijażu, płyn, płyn do demakijażu, demakijaż oczu, demakijaż ust, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem produktu Bi-Facil jest Lancome, który również jest twórcą takich produktów jak Fatale, Virtuôse, La Vie Est Belle EDP, Color Fever Gloss, Definicils Mascara. Ulotka specyfiku Bi-Facil jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Bi-Facil oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Bi-Facil można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bi-Facil. Preparat Bi-Facil został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bi-Facil to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Bi-Facil. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Bi-Facil to z pewnością pomożesz wielu ludziom.