Reklama baner
Bi-Facil

Kup w sklepie

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Renata.K 2015-05-16 00:03

  U mnie sprawdza się przy demakijażu, w ten sposób mogę szybko ściągnąć cały makijaż z twarzy - nie widzę po tym żadnych efektów ubocznych.

 • Olcia 2015-05-01 14:40

  Płyn ten jest delikatny na twarz i nie tworzy żadnych problemów związanych z zmywaniem tego makijażu z naszej twarzy. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie, dla wszystkich osób które chcą czegoś w miarę skutecznego i delikatnego dla twarzy.

 • Oleczka 2015-04-24 12:57

  W moim przypadku to jest średnio i nie działa to na mnie skutecznie. Pozostaje bardzo dużo makijażu i nie ma takiego dużego efektu ;/

 • Niezwykłe właściwości kurkumy

  Niezwykłe właściwości kurkumy

  Czytaj artykuł
  Zimowy problem - atopowe zapalenie skóry

  Zimowy problem - atopowe zapalenie skóry

  Czytaj artykuł
  Skuteczna walka z nałogiem tytoniowym

  Skuteczna walka z nałogiem tytoniowym

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-04-24 12:56

  Udaje mi się poprzez to szybko i skutecznie pozbyć się makijażu. Działa nawet dobrze i ogólnie nie mam do niego żadnych uwag negatywnych.

 • Mika 2015-04-24 12:55

  Do demakijażu jest to super . Bi-Facil działa znakomicie i działa to bardzo dobrze tak jak ma działać. Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Bi-Facil

  Producent:

  LANCOME

  Thumb lancome

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Bi-Facil został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do demakijażu, płyn, płyn do demakijażu, demakijaż oczu, demakijaż ust, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem produktu Bi-Facil jest Lancome, który również jest twórcą takich produktów jak Fatale, Virtuôse, La Vie Est Belle EDP, Color Fever Gloss, Definicils Mascara. Ulotka specyfiku Bi-Facil jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Bi-Facil oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Bi-Facil można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bi-Facil. Preparat Bi-Facil został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bi-Facil to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Bi-Facil. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Bi-Facil to z pewnością pomożesz wielu ludziom.