Beyonce Heat EDP

Beyonce Heat EDP

miejsce
w rankingu

--

Beyonce Heat EDP
3.67
opinii: 3
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Evelin 2015-08-16 13:21

  Z ceną przegieli, ale można go znaleźć jeszcze w internetowych promocjach. Zapach fajny kwiatowy, trzyma się kilka godzin a nie jak mgiełki po parę minut!

 • Maria W. 2015-04-17 13:31

  Ogólnie jest bardzo dobrem perfumem dla kobiety, tylko warto również zwrócić uwagę na cenę, która nie jest taka mała. To jest poważne utrudnienie dla ludzi!

 • Barbis 2015-04-17 13:30

  Oj tak to jest prawdziwy zapach dla kobiet. Ma bardzo kuszący zapach i dodatkowo poprzez to mozna zainteresować nim innych facetów! Długo zachowuje sie na skórzę i działa perfekcyjnie!

 • Zapoznaj się z ulotką Beyonce Heat EDP

  Producent:

  COTY

  Thumb coty

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Beyonce Heat EDP został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem specyfiku Beyonce Heat EDP jest Coty, który również jest twórcą takich specyfików jak Kate Moss, Kate EDT, Playboy, Play It Sexy, Body Lotion, Beyonce, Heat Rush EDT, Halle by Halle Berry EDP, Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist. Ulotka produktu Beyonce Heat EDP jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Beyonce Heat EDP oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Beyonce Heat EDP można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Beyonce Heat EDP. Preparat Beyonce Heat EDP został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Beyonce Heat EDP to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Beyonce Heat EDP. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Beyonce Heat EDP to z pewnością pomożesz wielu osobom.