Bepanthen Plus

Bepanthen Plus

miejsce
w rankingu

--

Bepanthen Plus
5.0
opinii: 1
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Alan 2015-09-11 13:46

  Wywaliłem się na rowerze i cały bok uda aż do krwi zdarłem. Piekło jak cholera. Wieczorem żona posmarowała mi ranę Bepanthen'em Plus. Początkowo zapiekło, ale już po kilku chwilach poczułem ulgę. Wiem, ze gdybym tego niczym nie posmarował to pewnie bym pół nocy nie przespał. Rano wstałem ze strupem i powiem szczerze, że byłem w szoku jak szybko się goi. Gdzieś po miesiącu nie było ani blizny ani strupa, więc jestem bardzo zadowolony. Widzę, że nie ma jeszcze żadnych opinii o produkcie Bepanthen Plus, ale coś co ma tak niską cenę działa świetnie.

 • Zapoznaj się z ulotką Bepanthen Plus

  Producent:

  Opis:

  Bepanthen Plus to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony do odkażania małych ran (zadrapania, oparzenia, pęknięcia skóry, skaleczenia, otarcia, odparzenia, zapalenia skóry). Krem Bepanthen Plus przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

  Skład:

  W składzie kremu Bepanthen Plus znajdują się następujące substancje: dekspantenol, chlorheksydyny chlorowodorek, lakton kwasu pantotenowego, alkohol cetylowy, alkohol stearylowy, wazelina biała, parafina ciekła, lanolina, makrogolu stearynian, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość kremu należy nanieść na oczyszczoną ranę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany na rozległe, głębokie rany. Krem nie może być stosowany u pacjentów z przerwaną błoną bębenkową.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - dezynfekuje i przyspiesza gojenie

  Bepanthen Plus

  5.01 opinii:
  Bepanthen Plus to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony do odkażania małych...
  czytaj dalej »

  Bepanthen Plus to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony do odkażania małych... czytaj dalej »

  Preparat Bepanthen Plus został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, dezynfekuje i przyspiesza gojenie. Producentem specyfiku Bepanthen Plus jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Bepanthen Plus jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Bepanthen Plus oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Bepanthen Plus dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Bepanthen Plus. Specyfik Bepanthen Plus został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-08 21:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bepanthen Plus to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Bepanthen Plus. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Bepanthen Plus to z pewnością pomożesz wielu osobom.