Bambino

Bambino

miejsce
w rankingu

--

Bambino
5.0
opinii: 3
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bartek 2015-05-15 23:36

  Polecam! Stosuję względem mojego synka od urodzenia i jeszcze nigdy nie miałem z tym kremem problemów. Bardzo fajny

 • Karina 2015-04-24 00:46

  Polecam! Stosuję przy moim dziecku i nie mam żadnych problemów. Produkt bardzo często polecany i chyba niezawodny

 • Opinia użytkownika 2015-04-18 21:13

  Moje dzieci bardzo lubią ten krem i nie mają do niego nic przeciwko. Działa bardzo dobrze i wiem, że mogę na nim polegać!

 • Zapoznaj się z ulotką Bambino

  Producent:

  BEIERSDORF

  Thumb beiersdorf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Bambino został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem ochronny, po kąpieli, dla dzieci. Wytwórcą specyfiku Bambino jest Beiersdorf, który również jest wytwórcą takich produktów jak Bambino. Ulotka specyfiku Bambino jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Bambino oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Bambino można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Bambino. Specyfik Bambino został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-02 21:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bambino to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Bambino. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Bambino to z pewnością pomożesz wielu osobom.