Bambino

Bambino

miejsce
w rankingu

--

Bambino
5.0
opinii: 3
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bartek 2015-05-15 23:36

  Polecam! Stosuję względem mojego synka od urodzenia i jeszcze nigdy nie miałem z tym kremem problemów. Bardzo fajny

 • Karina 2015-04-24 00:46

  Polecam! Stosuję przy moim dziecku i nie mam żadnych problemów. Produkt bardzo często polecany i chyba niezawodny

 • Opinia użytkownika 2015-04-18 21:13

  Moje dzieci bardzo lubią ten krem i nie mają do niego nic przeciwko. Działa bardzo dobrze i wiem, że mogę na nim polegać!

 • Zapoznaj się z ulotką Bambino

  Producent:

  BEIERSDORF

  Thumb beiersdorf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Bambino został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem ochronny, po kąpieli, dla dzieci. Wytwórcą specyfiku Bambino jest Beiersdorf, który również jest wytwórcą takich produktów jak Bambino. Ulotka specyfiku Bambino jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Bambino oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Bambino można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Bambino. Specyfik Bambino został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-02 21:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bambino to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Bambino. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Bambino to z pewnością pomożesz wielu osobom.