Bambi
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agnieszka 2016-02-26 10:39

  Kupiłam go kiedy zaczeły mi bardziej wypadać włosy, i kiedy postanowiłam używać delikatniejszego szamponu. Taki średniak, bez żadnej relewacji, ale jednak ograniczył wypadanie włosów:)

 • Kowal 2015-05-21 21:53

  Polecam! Stosuję je od dziecka - zarówna sam je stosowałem jak i teraz stosuję względem mojego syna ;) Ma bardzo fajny zapach, do tego nie pieni się

 • Kasia25 2015-05-03 23:37

  Polecam!! Stosuje na moim synu ten szampon i wszystko jest jak najbardziej ok! On nie narzeka a ja mam święty spokój

 • Wszystko co powinieneś wiedzieć o witaminie C.

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o witaminie C.

  Czytaj artykuł
  Jakie jest dokładne pochodzenie Yerba mate?

  Jakie jest dokładne pochodzenie Yerba mate?

  Czytaj artykuł
  Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Czytaj artykuł
 • Ela 2015-04-29 13:55

  Bardzo fajny szmaponik, myję nim mojego synka i nie widzę żadnego problemu ;) Jak najbardziej polecam każdemu, do tego nie pieni się zbytnio i nie drażni go podczas mycia.

 • Kamil 2015-04-29 12:53

  Stosowałem to jak byłem dzieckiem i zapach jest bardzo fajny, chociaż nieco się wstydziłem przed kolegami pokozywać (np: na koloniach czym myję głowę) ale było bardzo delikatne i miało fajny zapach :)

 • Witex 2015-04-20 10:16

  Jest to jeden z bardziej rewelacyjnych szamponów do których wracam bardzo często i śmiało. Jest bardzo dobry dla dzieci oraz dla nas i nie mamy do niego żadnych zarzutów.

 • Bambisa 2015-04-16 21:33

  Szamponik jest dobry i bardzo serdecznie go polecam. Bardzo fajnie się go dawkuje i na pewno ma bogatą historię :)

 • Markos 2015-04-16 21:30

  Niestety nie polecam, bo miały po nim nie szczypać oczy a i tak nadal szczypią ... To nie jest fair!

 • Wiki 2015-04-16 21:29

  On właśnie nie podrażnia oczu dzieciom, tylko kosztuje troszkę drożej niż inne szampony. Działa na szczeście bardzo dobrze i warty jest tej ceny!

 • Barbara 2015-04-16 21:28

  O tak! Ten szampon to moje dzieciństwo zawsze miło go wspominam i pamiętać, że tylko z niego korzystałam.

 • Zapoznaj się z ulotką Bambi

  Producent:

  POLLENA-SAVONA

  Thumb pollena savona

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - szampon dla dzieci

  Preparat Bambi został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: szampon dla niemowląt, szampon dla dzieci, szampon, do kąpieli i mycia, dla dzieci. Producentem preparatu Bambi jest Pollena-Savona, który również jest twórcą takich produktów jak Bambi. Ulotka preparatu Bambi jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Bambi oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Bambi można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bambi. Produkt Bambi został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bambi to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Bambi. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Bambi to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.