Balsamum mentholi compositum

Balsamum mentholi compositum

miejsce
w rankingu

--

Balsamum mentholi compositum
4.0
opinii: 1
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jan 2016-03-03 15:58

  Stosowałem tą maść po skręceniu nogi w kostce. Miała dość dobre działanie.

 • Zapoznaj się z ulotką Balsamum mentholi compositum

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - bóle stawowe

  Produkt Balsamum mentholi compositum został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból kręgosłupa, ból stawów, Nerwobóle, Bóle mięśniowo-stawowe, bóle mięśniowe, bóle stawowo-mięśniowe, bóle stawowe. Producentem produktu Balsamum mentholi compositum jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Balsamum mentholi compositum jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Balsamum mentholi compositum oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Balsamum mentholi compositum można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Balsamum mentholi compositum. Produkt Balsamum mentholi compositum został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-02-24 14:54. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Balsamum mentholi compositum to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Balsamum mentholi compositum. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Balsamum mentholi compositum to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.