Balsam Herbamedicus

Balsam Herbamedicus

miejsce
w rankingu

--

Balsam Herbamedicus
0.0
opinii: 0
Nordic walking dla seniora

Nordic walking dla seniora

Czytaj artykuł
Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Czytaj artykuł
Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Avilin

5.03 opinii:
Avilin to preparat dostępny w postaci balsamu. Balsam został stworzony z myślą o osobach,...
czytaj dalej »

Avilin to preparat dostępny w postaci balsamu. Balsam został stworzony z myślą o osobach,... czytaj dalej »

5.03 opinii:

Specyfik Balsam Herbamedicus został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowie, balsam, Regeneracja skóry. Wytwórcą produktu Balsam Herbamedicus jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Balsam Herbamedicus jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Balsam Herbamedicus oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Balsam Herbamedicus dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Balsam Herbamedicus. Preparat Balsam Herbamedicus został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-22 13:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Balsam Herbamedicus to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Balsam Herbamedicus. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Balsam Herbamedicus to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.