Balsam Brzozowy Z Betuliną

Balsam Brzozowy Z Betuliną

miejsce
w rankingu

--

Balsam Brzozowy Z Betuliną
0.0
opinii: 0
Powracający problem pękających pięt

Powracający problem pękających pięt

Czytaj artykuł
Jakie zaskakujące sygnały świadczą o tym, że jesteś zestresowany?

Jakie zaskakujące sygnały świadczą o tym, że jesteś zestresowany?

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 1

Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 1

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Balsam Brzozowy Z Betuliną

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

O fenomenie olejku jojoba słyszało już wiele osób. To w pełni naturalny produkt, który sprawia, że skóra staje się nawilżona, wygładzona i odżywiona! Dla tych, którzy szukają coraz to nowszych smaków w kuchni, polecamy olej z czarnuszki oraz ziarno ostropest. Mango potocznie nazywane jest "owocem młodości"- warto więc sięgnąć po sok z mango.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

Specyfik Balsam Brzozowy Z Betuliną został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, kremy, kosmetyki. Producentem produktu Balsam Brzozowy Z Betuliną jest ViVio, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka preparatu Balsam Brzozowy Z Betuliną jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Balsam Brzozowy Z Betuliną oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Balsam Brzozowy Z Betuliną można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Balsam Brzozowy Z Betuliną. Specyfik Balsam Brzozowy Z Betuliną został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-12 15:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Balsam Brzozowy Z Betuliną to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Balsam Brzozowy Z Betuliną. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Balsam Brzozowy Z Betuliną to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.