Reklama baner
Balsam Brzozowy Z Betuliną

Balsam Brzozowy Z Betuliną

miejsce
w rankingu

--

Balsam Brzozowy Z Betuliną
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 1

Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 1

Czytaj artykuł
Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czytaj artykuł
Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Balsam Brzozowy Z Betuliną

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

O fenomenie olejku jojoba słyszało już wiele osób. To w pełni naturalny produkt, który sprawia, że skóra staje się nawilżona, wygładzona i odżywiona! Dla tych, którzy szukają coraz to nowszych smaków w kuchni, polecamy olej z czarnuszki oraz ziarno ostropest. Mango potocznie nazywane jest "owocem młodości"- warto więc sięgnąć po sok z mango.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Specyfik Balsam Brzozowy Z Betuliną został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, kremy, kosmetyki. Producentem produktu Balsam Brzozowy Z Betuliną jest ViVio, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka preparatu Balsam Brzozowy Z Betuliną jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Balsam Brzozowy Z Betuliną oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Balsam Brzozowy Z Betuliną można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Balsam Brzozowy Z Betuliną. Specyfik Balsam Brzozowy Z Betuliną został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-12 15:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Balsam Brzozowy Z Betuliną to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Balsam Brzozowy Z Betuliną. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Balsam Brzozowy Z Betuliną to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.