Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel

Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel

miejsce
w rankingu

--

Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel
4.5
opinii: 2
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 15:01

  całkiem niezły

 • Mamika 2015-04-28 22:05

  Mycie przebiega bez żadnego niewłaściwego efekt. Jest bardzo dobrze i na ogół mam do zaufanie. Babydream to mój sprawdzony środek od kilku lat!

 • Zapoznaj się z ulotką Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: Żel do mycia, kosmetyki. Producentem specyfiku Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel jest Rossmann, który również jest producentem takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka produktu Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel. Specyfik Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel to z pewnością pomożesz wielu ludziom.