Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad

Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad

miejsce
w rankingu

--

Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad
3.75
opinii: 4
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Edyta 2016-03-17 16:40

  Mało wydajny,ale dobry. No i zapach ma nieziemski.

 • Karolina 2015-08-10 21:39

  Nie mogę tego suplementu ocenić pozytywnie, głównie z tego względu, iż jego konsystencja jest zbyt lejąca się. Do tego są problemy z jego wchłanianiem.

 • Tifi 2015-08-10 21:36

  Balsam dobrze nawilża skórę przez co zapobiega i niweluje wszystkie przebarwienia. Dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie, jak za 10zł.

 • Konsekwencje przyjmowania sterydów anabolicznych

  Konsekwencje przyjmowania sterydów anabolicznych

  Czytaj artykuł
  Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

  Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

  Czytaj artykuł
  Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

  Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

  Czytaj artykuł
 • Magda 2015-08-10 21:34

  Ten olejek niweluje przebarwienia które powstają na skórze. Mi pomógł w zapobiegnięciu rozszerzania się rozstępów podczas ciąży

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do kąpieli, balsam, balsam do kąpieli, dla kobiet karmiących, dla kobiet w ciąży, problemy skorne, pielęgnacja specjalna. Wytwórcą produktu Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad jest Rossmann, który również jest twórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka produktu Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad. Preparat Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad to z pewnością pomożesz wielu osobom.