Babydream fur Mama, Pflegeöl

Babydream fur Mama, Pflegeöl

miejsce
w rankingu

--

Babydream fur Mama, Pflegeöl
4.0
opinii: 4
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dagmara 2016-03-01 09:36

  Bardzo dobry i naturalny skład! Dla mnie olejek jest produktem wielofunkcyjnym: używam do ciała, po goleniu nóg, do twarzy, do włosów.

 • TooWay 2015-08-05 14:34

  Niestety ja osobiście tego nie polecam i nie oddziału to na moje ciało za dobrze! Mogłoby to być tańsze i lepiej działać!

 • Olika 2015-08-05 14:30

  Babydream fur Mama to bardzo dobry środek. Gwarantuje specjalistyczną pielęgnacje i właśnie w ten sposób mogę się czuć o wiele lepiej :)

 • Męskie problemy intymne - kłopoty z prostatą

  Męskie problemy intymne - kłopoty z prostatą

  Czytaj artykuł
  Skóra właściwie zadbana

  Skóra właściwie zadbana

  Czytaj artykuł
  Kasza kaszy nierówna

  Kasza kaszy nierówna

  Czytaj artykuł
 • Anka3 2015-08-05 14:29

  Skutecznie pielęgnuje ciało oraz nadaje mu dodatkowego charakteru. Teraz moje problemy skórne to już nie problem :)

 • Zapoznaj się z ulotką Babydream fur Mama, Pflegeöl

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Babydream fur Mama, Pflegeöl został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: olejek do pielęgnacji ciała, olejek, dla kobiet karmiących, dla kobiet w ciąży, problemy skórne, pielęgnacja specjalna. Wytwórcą specyfiku Babydream fur Mama, Pflegeöl jest Rossmann, który również jest twórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka preparatu Babydream fur Mama, Pflegeöl jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Babydream fur Mama, Pflegeöl oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Babydream fur Mama, Pflegeöl można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Babydream fur Mama, Pflegeöl. Specyfik Babydream fur Mama, Pflegeöl został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Babydream fur Mama, Pflegeöl to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Babydream fur Mama, Pflegeöl. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Babydream fur Mama, Pflegeöl to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.