Baby Lips Lip Balm

Baby Lips Lip Balm

miejsce
w rankingu

5

Baby Lips Lip Balm
4.5
opinii: 8
Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-08 15:48

  super!polecam!

 • Mariusz 2015-05-04 22:19

  Cała moje rodzina z tego korzysta i podoba im się ta pomadka. Nie wiem dlaczego, jednak bardzo ją lubimy po swoich dzieciach i nie mam do niej jakichkolwiek zastrzeżeń :)

 • Wikusia 2015-05-04 22:19

  Pomadeczka bardzo dobra jest dla każdego niezależnie od wieku i wiem, że to bardzo dobrze działa. Daje 5/5 bo efekt jest u każdego u mnie w rodzinie i cieszę się z tego środka :)

 • Miażdżyca najczęstszą przyczyną zgonów na świecie. Pokazujemy jak jej zapobiec!

  Miażdżyca najczęstszą przyczyną zgonów na świecie. Pokazujemy jak jej zapobiec!

  Czytaj artykuł
  Olej z oregano esencja

  Olej z oregano esencja

  Czytaj artykuł
  Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-04-23 21:17

  Pomadeczki działają bardzo dobrze i warto jest je stosować. Jak dla mnie to jest po prostu 5/5 i o wiele lepiej się człowiek po tym czuje :)

 • Pomadeczki 2015-04-23 21:16

  Jak dla mnie jest to rewelacja i warto jest stosować ochronne pomadki. Nic tak nie pomaga tak jak one na okres zimowy. Nic tylko dać plusa!

 • Martix 2015-04-19 15:37

  Baby Lips Lip Balm stosuje od kilku miesięcy i podoba mi się bardzo ten środek. Nie zamierzam go wymieniać na żaden inny! Polecam spróbować!

 • Diana 2015-04-19 15:37

  Ogólnie bardzo dobra pomadka i nie mam do niej żadnych uwag, jedynie do czego można się doczepić to, że łamie się jak jest cieplej :(

 • Fiesto 2015-04-19 15:36

  Stosuje ją już od kilku miesięcy i poprzez uznaje, że jest godna polecenia. Działa szybko i skutecznie utrzymuje tą warstwe ochronną na twarzy! Cenowo tez dobrze wychodzi!

 • Zapoznaj się z ulotką Baby Lips Lip Balm

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Baby Lips Lip Balm został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: pomadka do ust, usta, Pielęgnacja twarzy. Producentem produktu Baby Lips Lip Balm jest Maybelline, który również jest twórcą takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka specyfiku Baby Lips Lip Balm jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Baby Lips Lip Balm oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Baby Lips Lip Balm dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Baby Lips Lip Balm. Preparat Baby Lips Lip Balm został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Baby Lips Lip Balm to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Baby Lips Lip Balm. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Baby Lips Lip Balm to z pewnością pomożesz wielu ludziom.