Audispray Adult

Audispray Adult

miejsce
w rankingu

--

Audispray Adult
0.0
opinii: 0
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Audispray Adult to preparat dostępny w postaci aerozolu. Audispray Adult to hipertoniczny roztwór wody morskiej. Preparat rozpuszcza oraz upłynnia woskowinę ułatwiając jej usuwanie. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą zadbać o prawidłową higienę uszu oraz borykają się z powstawaniem korków woskowinowych.

Skład:

W składzie preparatu Audispray Adult znajdują się następujące substancje: roztwór wody morskiej.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat zaleca się stosować 2-3 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Audispray Adult

0.00 opinii:
Audispray Adult to preparat dostępny w postaci aerozolu. Audispray Adult to hipertoniczny...
czytaj dalej »

Audispray Adult to preparat dostępny w postaci aerozolu. Audispray Adult to hipertoniczny... czytaj dalej »

Preparat Audispray Adult został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Ból ucha, woskowina w uszach, spray, zdrowie, Higiena Uszu. Producentem specyfiku Audispray Adult jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Audispray Adult jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Audispray Adult oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Audispray Adult można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Audispray Adult. Preparat Audispray Adult został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 11:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Audispray Adult to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Audispray Adult. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Audispray Adult to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.