Asprocol

Asprocol

miejsce
w rankingu

--

Asprocol
0.0
opinii: 0
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Asprocol

Producent:

Opis:

Asprocol to lek dostępny w postaci tabletek. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Preparat może być stosowany przy bólach mięśniowych, stawowych i przy bólach głowy. Wskazaniem do stosowania tabletek Asprocol jest gorączka.

Skład:

W składzie tabletek Asprocol znajdują się następujące substancje: kwas acetylosalicylowy, glicyna, skrobia ziemniaczana i talk.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę co 3-4 godziny.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany u dzieci poniżej 12. roku życia. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

Specyfik Asprocol został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: przeciwgorączkowy, gorączka, lek przeciwzapalny, Lek przeciwbólow. Wytwórcą preparatu Asprocol jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Asprocol jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Asprocol oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Asprocol dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Asprocol. Specyfik Asprocol został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-23 11:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Asprocol to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Asprocol. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Asprocol to z pewnością pomożesz wielu ludziom.