ASPIRIN ULTRA FAST

ASPIRIN ULTRA FAST

miejsce
w rankingu

58

ASPIRIN ULTRA FAST
3.53
opinii: 19

Zapoznaj się z ulotką ASPIRIN ULTRA FAST

Producent:

BAYER

Thumb bayer

Postać:

Opis:

Aspirin Ultra Fast jest lekiem zawierającym w swoim składzie kwas acetylosalicynowy, który skutecznie łagodzi każdy ból. Jedną z najczęstszych przyczyn dolegliwości bólowych są różnego rodzaju stany zapalne. Preparat Aspirin Ultra Fast ma działanie przeciwzapalne, dzięki czemu skutecznie dociera on do samego źródła problemu i szybko je likwiduje. Lek dostępny jest w formie musujących tabletek, co znacznie ułatwia jego przyjmowanie i zapewnia szybkie, skutecznie wchłanianie się do organizmu. Lek Aspirin Ultra Fast przeznaczony jest dla osób cierpiących na bóle o niewielkim i średnim nasileniu. Sprawdza się w przypadku bólów głowy różnego pochodzenia – w tym również tych migrenowych – bólów zębów, mięśni, stawów i gości. Pomaga także w bólu związanym z gorączką oraz grypą. 

Skład:

1 tabletka musująca Aspirin Ultra Fast to 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. W przypadku osób dorosłych jednorazowa dawka wynosi 1-2 tabletki, u osób młodych powyżej 12 roku życia – 1 tabletka. Lek dostępny jest w postaci tabletek musujących które należy rozpuścić w wodzie, a następnie wypić. Najlepiej przyjmować bezpośrednio po posiłkach.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Figi - dobroczynny wpływ na cały organizm

Figi - dobroczynny wpływ na cały organizm

Czytaj artykuł
CELLULIT: sposoby na pozbycie się skórki pomarańczowej

CELLULIT: sposoby na pozbycie się skórki pomarańczowej

Czytaj artykuł
Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Mirka 2017-01-02 09:49

    Bardzo dobre działanie na ból głowy. Ale tylko na "zwykły" na migren e zdecydowanie za słabe!

  • Opinia użytkownika 2016-04-19 14:44

    bardzo szybko uśmierza ból

  • stanisław 2016-03-30 12:53

    Działa szybko i skutecznie. nie zauważam działań ubocznych.

  • Poznaj przyczynę tycia dzieci.

    Poznaj przyczynę tycia dzieci.

    Czytaj artykuł
    Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

    Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

    Czytaj artykuł
    Jeden z najczęstszych męskich problemów

    Jeden z najczęstszych męskich problemów

    Czytaj artykuł
  • Opinia użytkownika 2016-03-21 13:13

    polecam na przeziębienie

  • Ciuak 2015-04-03 11:05

    Dla mnie to słaby środek, który nie pomaga mi tak dobrze jak inne leki z droższej półki. Ogólnie jest lekka poprawa ale nie aż tak bardzo!

  • Jaros 2015-03-12 10:44

    Dzięki temu leku mogę w szybki sposób pobyć się bólu głowy. On zawsze mi pomaga i jestem z niego zadowolony. Polecam zastosować go i sprawdzić jak będzie działać na ciebie.

  • Wądor 2015-03-05 20:02

    Migrena już mi nie dokucza. Ten lek pozwolił mi efektownie zmienić mój ból. ASPIRIN ULTRA FAST to najlepszy środek na to. Wystarczy tylko odpowiednio do tego podchodzić!

  • Kornelia 2015-03-02 12:35

    Lekarz powiedział mi ostatnio że jestem uczulona na salicylany czy jakoś tak i że mam odstawić tą aspiryne.

  • Doris 2015-02-24 11:45

    Aspiryna i kofeina to bardzo niekorzystne połączenie, pamiętajcie, lepiej się uczyć na cudzych błędach.

  • Aspiryna 2014-12-22 22:47

    Działa bardzo dobrze na ogólnie średnie bóle, na silniejsze słabo działa. Zazwyczaj działa do 30 minut, tylko raz zdarzyło mi się aby był to bardzo fatalny ból i trwający aż 2h.

  • Franciszka 2014-11-25 22:45

    Wg mnie warto mieć w domowej apteczce jeden z najbardziej popularnych leków. Każdy zna, wie jak stosować, polecam

  • Turek 2014-11-25 22:44

    OK

  • Wiesława 2014-11-25 22:44

    Dla dorosłych ten lek jest ok, ale dzieciom do lat 12 zdecydowanie nie wolno!!! Przestrzegam!

  • Joanna 2014-11-25 22:43

    Polecam aspirynkę na dreszcze i gorączkę, efekt murowany

  • Paweł T 2014-11-25 22:42

    Zachlałem wczoraj, dzisiaj się ratuję tymi tabletkami.

  • Rachel 2014-11-25 22:41

    A czy ktoś może potwierdzić że skład jest jakiś lepszy? Ja stosuję zwykła i jestem zadowolona, więc ta mpowinna być jeszcze szybsza i jeszcze lepsza

  • Przemo 2014-11-25 22:40

    Hehe, podobno produkują ja w Polsce, wywożą do Niemiec a potem wraca do na s jako zagraniczny produkt. Ale uważam, że jakość leku jest ok, ja stosuję.

  • Działa szybciej 2014-11-25 22:38

    Potwierdzam, działa szybciej, zawsze biorę 2 tabletki na kaca i działa;)

  • Ania 2014-11-25 22:37

    Nie rozumiem tych wszystkich odmian aspiryny, ultrafast że co? Że szybciej działa od innej? Czy ktoś kto się zna może potwierdzić że to nie jest zwykła aspiryna?

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką ASPIRIN ULTRA FAST

    Producent:

    BAYER

    Thumb bayer

    Postać:

    Opis:

    Aspirin Ultra Fast jest lekiem zawierającym w swoim składzie kwas acetylosalicynowy, który skutecznie łagodzi każdy ból. Jedną z najczęstszych przyczyn dolegliwości bólowych są różnego rodzaju stany zapalne. Preparat Aspirin Ultra Fast ma działanie przeciwzapalne, dzięki czemu skutecznie dociera on do samego źródła problemu i szybko je likwiduje. Lek dostępny jest w formie musujących tabletek, co znacznie ułatwia jego przyjmowanie i zapewnia szybkie, skutecznie wchłanianie się do organizmu. Lek Aspirin Ultra Fast przeznaczony jest dla osób cierpiących na bóle o niewielkim i średnim nasileniu. Sprawdza się w przypadku bólów głowy różnego pochodzenia – w tym również tych migrenowych – bólów zębów, mięśni, stawów i gości. Pomaga także w bólu związanym z gorączką oraz grypą. 

    Skład:

    1 tabletka musująca Aspirin Ultra Fast to 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

    Dawkowanie:

    Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. W przypadku osób dorosłych jednorazowa dawka wynosi 1-2 tabletki, u osób młodych powyżej 12 roku życia – 1 tabletka. Lek dostępny jest w postaci tabletek musujących które należy rozpuścić w wodzie, a następnie wypić. Najlepiej przyjmować bezpośrednio po posiłkach.

    Przeciwwskazania:

    Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Artykuły wybrane dla Ciebie

    Figi - dobroczynny wpływ na cały organizm

    Figi - dobroczynny wpływ na cały organizm

    Czytaj artykuł
    CELLULIT: sposoby na pozbycie się skórki pomarańczowej

    CELLULIT: sposoby na pozbycie się skórki pomarańczowej

    Czytaj artykuł
    Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

    Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

    Czytaj artykuł

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Altacet

    4.836 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

    4.836 opinii:

    Voltaren Express Forte

    4.717 opinii:
    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Voltaren Max

    4.676 opinii:
    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
    czytaj dalej »

    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

    Dip Rilif

    4.514 opinii:
    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
    czytaj dalej »

    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

    4.514 opinii:

    Neoxen

    4.56 opinii:
    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
    czytaj dalej »

    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

    4.56 opinii:

    Voltaren Acti Forte

    4.58 opinii:
    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem...
    czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem... czytaj dalej »

    Saridon

    4.449 opinii:
    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i...
    czytaj dalej »

    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i... czytaj dalej »

    4.449 opinii:

    IBUM FORTE

    4.4314 opinii:
    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy...
    czytaj dalej »

    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy... czytaj dalej »

    4.4314 opinii:

    IBUPROM Sprint Caps

    4.420 opinii:
    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o...
    czytaj dalej »

    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o... czytaj dalej »

    POLOPIRYNA MAX

    4.3918 opinii:
    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Kategoria:
    Zdrowie
    Producent:
    BAYER
    Ulotka:
    Brak ulotki
    Na receptę:
    Nie