ASPIRIN COMPLEX

miejsce
w rankingu

96

ASPIRIN COMPLEX
3.94
opinii: 17

Zapoznaj się z ulotką ASPIRIN COMPLEX

Aspirin Complex to produkt leczniczy w postaci granulatu do sporządzania zawiesiny o działaniu przeciwbólowym, przeciwobrzękowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.

Produkt leczniczy Aspirin Complex zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy (aspirina) i chlorowodorek pseudoefedryny. Granulki leku mają zabarwienie od białego do żółtego.

Stosowanie preparatu Aspirin Complex  jest wskazane w przypadku leczenia objawów grypy i przeziebienia, takich jak: obrzęk błony śluzowej nosa, gorączka, ból głowy, ból mięśni, bóle kostno-stawowe oraz ból gardła. Preparat niweluje uczucie ogólnego osłabienia oraz rozbicia, które towarzyszą stanom chorobowym. 

Jeśli u chorego można zaobserwować tylko jeden z wymienionych objawów grypy lub przeziębienia, warto rozważyć zastosowanie leku, w którego składzie znajduje się tylko jedna z wymienionych substancji czynnych.

Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

Niestety niewiele osób wie, jak ogromną rolę spełniają w naszym organizmie witaminy oraz mikroelementy. Dzięki ich obecności funkcjonujemy w pełni... Czytaj więcej

Skład:

W składzie preparatu Aspirin Complex znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne kwas acetylosalicylowy (500 mg) i chlorowodorek pseudoefedryny (30 mg)
pozostałe składniki kwas cytrynowy bezwodny, sacharoza, hypromeloza, sacharyna, aromat pomarańczowy

Dawkowanie:

Lek ASPIRIN COMPLEX należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy ASPIRIN COMPLEX należy stosować doustnie, po uprzednim rozpuszczeniu zawartości saszetki w szklance wody.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego:

wiek dawka jednorazowa odstęp między dawkami maks. dawka dobowa
osoby dorosłe 1-2 saszetki 4-8 godzin 6 saszetek

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego ASPIRIN COMPLEX.

Nie stosowac u dzieci ponizej 16. roku życia. Produkt ASPIRIN COMPLEX należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. 

Nie stosować ASPIRIN COMPLEX w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy stosować tego leku przez osoby chore na cukrzycę. Tego preparatu nie powinny zażywać osoby z chorobą nerek, wątroby oraz chorobą wrzodową żołądka. Przeciwwskazane jest stosowanie leku przez osoby ze skłonnością do krwawień.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb inpharm

Postać:

granulat

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Anetka 2017-11-22 16:42

    Produkt leczniczy ASPIRIN COMPLEX jest bardzo silny. Naprawdę. Takie leki działają bardzo dobrze na ból, ale też niestety obciążają organizm. Dlatego przestrzegam by używać go z rozwagą!

  • Iza 2016-12-23 09:22

    dobrze działa

  • Opinia użytkownika 2016-04-19 10:19

    Pomaga w czasie przeziębienia

  • Matylda 2015-03-27 19:35

    Na przeziębienie dobry, bo potrafi rzeczywiście obniżyć gorączkę, ale znów gdy idzie o ból to gorzej. Przynajmniej u mnie na ból głowy związany z gorączką w ogóle nie działa i chyba to jest najgorsze .. A tak to spoko :)

  • Podraw 2015-03-13 14:46

    Korzystam z tego środka od kilku lat i działa na mnie skutecznie mogę w prosty sposób pozbyć się kataru, gorączki oraz bólu głowy! Cena jest również niska i jego jakość jest najwyższa :)

  • Opinia użytkownika 2015-03-06 14:31

    stosujcie zawsze gdy tyko poczujecie, że przeziębienie was bierze

  • Shisas 2015-03-02 18:49

    Oj miałobyć 5!

  • Shisas 2015-03-02 18:49

    Ogólnie na bóle jest spoko, stosuje od kilku lat i jestem zadowolony z tego środku. Cena jak zawsze przystępna i warto z niego korzystać moim zdaniem. Nie ma tutaj żadnych przeciwskazań.

  • Joko 2015-02-26 15:16

    Zawiodłam się że nie zawsze działa tak skutecznie jak jest deklarowane na leku i teraz mam bardzo mieszane uczucia czy nadal kupować aspirynę czy przejść sobie na coś innego.

  • Kamilex 2015-01-06 13:00

    Aspiryna działa jak zawsze. Skutecznie oraz szybko można poczuć ulgę. Ostatnio nawet staniała u mnie w aptece. Polecam!

  • Aspirinka 2014-12-20 15:20

    Zawsze świetnie pomaga mi w moich problemach z zaśnięciem, kiedy jestem już tak zmęczony tym przeziębieniem! Cena również nie jest mała. Polecam!

  • Opinia użytkownika 2014-12-16 19:27

    Jest to jeden z najlepszych leków. Polecam bo po tym mój ból głowy szybko mija!

  • Majka 2014-12-02 23:48

    ok

  • Sonia 2014-12-02 23:48

    dobra i skuteczna jak kazda aspiryna bayera

  • Toska 2014-12-02 23:47

    Jestem uczulona na pseudoefedrynę, zostają mi tylko psikadła do nosa

  • Jagoda 2014-12-02 23:46

    saszetka bardzo szybko się rozpuszcza, w smaku jest ok, a ból głowy i zatok szybko mi przechodzi.

  • Agnieszka 2014-12-02 23:45

    pomaga na przeziebienie

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką ASPIRIN COMPLEX

    Aspirin Complex to produkt leczniczy w postaci granulatu do sporządzania zawiesiny o działaniu przeciwbólowym, przeciwobrzękowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.

    Produkt leczniczy Aspirin Complex zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy (aspirina) i chlorowodorek pseudoefedryny. Granulki leku mają zabarwienie od białego do żółtego.

    Stosowanie preparatu Aspirin Complex  jest wskazane w przypadku leczenia objawów grypy i przeziebienia, takich jak: obrzęk błony śluzowej nosa, gorączka, ból głowy, ból mięśni, bóle kostno-stawowe oraz ból gardła. Preparat niweluje uczucie ogólnego osłabienia oraz rozbicia, które towarzyszą stanom chorobowym. 

    Jeśli u chorego można zaobserwować tylko jeden z wymienionych objawów grypy lub przeziębienia, warto rozważyć zastosowanie leku, w którego składzie znajduje się tylko jedna z wymienionych substancji czynnych.

    Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

    Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

    Niestety niewiele osób wie, jak ogromną rolę spełniają w naszym organizmie witaminy oraz mikroelementy. Dzięki ich obecności funkcjonujemy w pełni... Czytaj więcej

    Skład:

    W składzie preparatu Aspirin Complex znajdują się następujące substancje: 

    substancje czynne kwas acetylosalicylowy (500 mg) i chlorowodorek pseudoefedryny (30 mg)
    pozostałe składniki kwas cytrynowy bezwodny, sacharoza, hypromeloza, sacharyna, aromat pomarańczowy

    Dawkowanie:

    Lek ASPIRIN COMPLEX należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: produkt leczniczy ASPIRIN COMPLEX należy stosować doustnie, po uprzednim rozpuszczeniu zawartości saszetki w szklance wody.

    Zalecane dawkowanie produktu leczniczego:

    wiek dawka jednorazowa odstęp między dawkami maks. dawka dobowa
    osoby dorosłe 1-2 saszetki 4-8 godzin 6 saszetek

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego ASPIRIN COMPLEX.

    Nie stosowac u dzieci ponizej 16. roku życia. Produkt ASPIRIN COMPLEX należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. 

    Nie stosować ASPIRIN COMPLEX w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy stosować tego leku przez osoby chore na cukrzycę. Tego preparatu nie powinny zażywać osoby z chorobą nerek, wątroby oraz chorobą wrzodową żołądka. Przeciwwskazane jest stosowanie leku przez osoby ze skłonnością do krwawień.

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb inpharm

    Postać:

    granulat

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Felogel (Feloran) 1%

    5.07 opinii:
    Felogel (Feloran) 1% to produkt leczniczy w postaci żelu wskazany do stosowania miejscowego...
    czytaj dalej »

    Kopiryna

    4.867 opinii:
    Tabletki Kopiryna to preparat leczniczy zalecany do stosowania w razie dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Altacet

    4.8513 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Ascodan

    4.810 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte

    4.789 opinii:
    Voltaren Express Forte to produkt leczniczy w postaci kapsułek miękkich o działaniu obniżającym...
    czytaj dalej »

    Modafen Grip

    4.717 opinii:
    Modafen Grip to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych, do stosowania w celu...
    czytaj dalej »

    Polopiryna Complex

    4.710 opinii:
    Produkt leczniczy Polopiryna Complex jest dostępny w postaci saszetek przeznaczonych do...
    czytaj dalej »

    Theraflu Extragrip

    4.710 opinii:
    Theraflu Extragrip to lek dostępny w postaci proszku do sporządzenia roztworu doustnego, w...
    czytaj dalej »

    ProMyalgan

    4.676 opinii:
    ProMyalgan to suplement diety dostępny w postaci tabletek, które łagodzą liczne objawy...
    czytaj dalej »

    Ibuprom Sport żel

    4.679 opinii:
    Ibuprom Sport żel to produkt leczniczy z substancją czynną ibuprofenem, która należy do...
    czytaj dalej »
    Podmiot odpowiedzialny:
    InPharm
    Kategoria:
    Zdrowie
    Typ:
    lek
    Ulotka:
    Brak ulotki
    Na receptę:
    Nie
    Podmiot odpowiedzialny:
    InPharm
    Inne produkty podmiotu odpowiedzialnego: