Aspirin Cardio

Aspirin Cardio

miejsce
w rankingu

--

Aspirin Cardio
4.0
opinii: 1
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 14:09

  tabletki które muszę brać

 • Zapoznaj się z ulotką Aspirin Cardio

  Producent:

  Opis:

  Aspirin Cardio to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat skutecznie hamuje agregację płytek krwi. Preparat przyjmowany w większych dawkach, wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne. Wskazaniem do stosowania tabletek Aspirin Cardio jest: niestabilna choroba wieńcowa, zapobieganie kolejnego zawału serca, zapobieganie zatorowi płucnemu.

  Skład:

  W składzie tabletek Aspirin Cardio znajdują się następujące substancje: kwas acetylosalicylowy, celuloza, skrobia kukurydziana, kopolimer kwasu metakrylowego, laurylosiarczan sodu, polisorbat 80, talk, cytrynian trójetylowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dawkowanie preparatu zależy od problemu zdrowotnego, z jakim boryka się pacjent.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany przez pacjentów, u których zdiagnozowano chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwzakrzepowy

  Specyfik Aspirin Cardio został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: choroba niedokrwienna serca, miażdżyca, układ krążenia, serce, przeciwzakrzepowy. Producentem produktu Aspirin Cardio jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Aspirin Cardio jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Aspirin Cardio oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Aspirin Cardio dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Aspirin Cardio. Specyfik Aspirin Cardio został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-09-24 14:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Aspirin Cardio to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Aspirin Cardio. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Aspirin Cardio to z pewnością pomożesz wielu ludziom.