Apap Thermal

Apap Thermal

miejsce
w rankingu

--

Apap Thermal
0.0
opinii: 0
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Apap Thermal

Producent:

Opis:

Apap Thermal to preparat dostępny w postaci plastra rozgrzewającego. Plaster przynosi natychmiastową ulgę: łagodzi ból pleców, mięśni i stawów. Plaster stopniowo rozgrzewa skórę, a tym samym - zwiększa przepływ krwi w bolącym miejscu. Apap Thermal rekomendowany jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 13. roku życia. Aplikacja plastra jest niezwykle szybka i komfortowa.

Skład:

W składzie produktu Apap Thermal znajdują się następujące substancje: sproszkowane żelazo, woda, węgiel aktywny.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Działanie plastra utrzymuje się do 8 godzin. Plaster przykleić na suchą skórę w bolącym miejscu.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - plaster rozgrzewający

Produkt Apap Thermal został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, bóle stawowo-mięśniowe, ból pleców, plaster rozgrzewający. Wytwórcą specyfiku Apap Thermal jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Apap Thermal jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Apap Thermal oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Apap Thermal można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Apap Thermal. Specyfik Apap Thermal został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 22:33. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Apap Thermal to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Apap Thermal. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Apap Thermal to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.