Anty-perspirant w kremie Soft

Anty-perspirant w kremie Soft

miejsce
w rankingu

--

Anty-perspirant w kremie Soft
4.33
opinii: 3
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Marcin W. 2015-08-03 10:33

  Doskonały produkt za doskonałą cenę. Właśnie takie produkty należy kupować i dlatego wiem, że teraz to jest odpowiednia rzecz dla mnie :)

 • Softer 2015-08-03 10:33

  Anty-perspirant w kremie Soft to bardzo dobra robota od firmy ziaja. Działa doskonale i można w prosty sposób zabezpieczyć się przed nadmiarem potu.

 • Milutka 2015-04-22 14:37

  Jest to zdecydowanie najlepszy antyperspirant na rynku. Ładnie pachnie, długo blokuje pot, niemal cały dzień, nie pozostawia śladów na ubraniach, a do tego jest wydajny i tani. Ziaja Soft kosztyje u mnie w Rossmanie 5.99! Wcześniej kupowałam inne markowe produkty nawet za 30-40 zł, które jakością anwet nie zbliżyły się do tego

 • Zapoznaj się z ulotką Anty-perspirant w kremie Soft

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Anty-perspirant w kremie Soft został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: anty-perspirant, anty-perspirant w kremie, antyperspiranty, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Producentem specyfiku Anty-perspirant w kremie Soft jest Ziaja, który również jest twórcą takich specyfików jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku Anty-perspirant w kremie Soft jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Anty-perspirant w kremie Soft oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Anty-perspirant w kremie Soft można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Anty-perspirant w kremie Soft. Preparat Anty-perspirant w kremie Soft został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Anty-perspirant w kremie Soft to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Anty-perspirant w kremie Soft. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Anty-perspirant w kremie Soft to z pewnością pomożesz wielu osobom.