Anty-perspirant w kremie Sensitiv

Anty-perspirant w kremie Sensitiv

miejsce
w rankingu

--

Anty-perspirant w kremie Sensitiv
4.0
opinii: 3
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2015-08-14 11:04

  Zapach jest neutralny, bardzo dobrze chroni przed potem. Ale u mnie wyskoczyło po nim jakieś podrażnienie, w przeciągu miesiąca miałam tak 2 razy, więc nie wiem czy to aby na pewno z tego.

 • Jola 2015-08-14 11:01

  Jeden z lepszym antyperspirantów - sama koncepcja kremu bardzo mi się spodobała. Rzeczywiście, szybko się wchłania i dobrze odprowadza cały pot. Ja jestem z niego bardzo zadowolona!

 • Emilia 2015-04-29 13:06

  Polecam! Stosowałam już wiele różnych dezodorantów, ale większość z nich nie była w ogóle skuteczna. Moim zdaniem, ten jako-tako nadaje się, w szczególności w ciepłe dni, gdy człowiek się poci. Z innymi dezydorantami powstawały dziwne zapachy przy poceniu się, z tym nie ma takiego problemu.

 • Zapoznaj się z ulotką Anty-perspirant w kremie Sensitiv

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Anty-perspirant w kremie Sensitiv został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: w kremie, anty-perspirant, anty-perspirant w kremie, antyperspiranty, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą specyfiku Anty-perspirant w kremie Sensitiv jest Ziaja, który również jest twórcą takich specyfików jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Anty-perspirant w kremie Sensitiv jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Anty-perspirant w kremie Sensitiv oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Anty-perspirant w kremie Sensitiv można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Anty-perspirant w kremie Sensitiv. Specyfik Anty-perspirant w kremie Sensitiv został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Anty-perspirant w kremie Sensitiv to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Anty-perspirant w kremie Sensitiv. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Anty-perspirant w kremie Sensitiv to z pewnością pomożesz wielu osobom.