Anti! Acne, Effect Perfect Cover

Anti! Acne, Effect Perfect Cover

miejsce
w rankingu

--

Anti! Acne, Effect Perfect Cover
3.67
opinii: 3
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Martynka Wilczus 2015-05-04 22:33

  W moim przypadku bardzo dobrze działa i nie narzekam na jego działanie. Anti! Acne, Effect Perfect Cover daje sobie radę z moją skórą i świetnie na mnie wpływa. Wyglądam po nim o wiele lepiej!

 • Nikita 2015-05-04 22:32

  Niestety nie zakrywa wszystkich niedoskonałości i poprzez to nie mam do tego cierpliwości. Ostatni ten fluid wyrzuciłam i już nigdy więcej z niego nie skorzystam na pewno!

 • Opinia użytkownika 2015-04-22 14:29

  Świetny dla osób, które nie mogą pokonać trądziku i mogą go tylko ukryć

 • Zapoznaj się z ulotką Anti! Acne, Effect Perfect Cover

  Producent:

  UNDER TWENTY

  Thumb under twenty

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Anti! Acne, Effect Perfect Cover został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: matujący, fluid, fluid matujący, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu Anti! Acne, Effect Perfect Cover jest Under Twenty, który również jest producentem takich preparatów jak Anti Acne!, Anti! Acne, Effect Perfect Cover, Pink Bloom, Lemon Time, głęboko oczyszczająca maseczka peel-off, Anti Acne. Ulotka preparatu Anti! Acne, Effect Perfect Cover jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Anti! Acne, Effect Perfect Cover oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Anti! Acne, Effect Perfect Cover można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Anti! Acne, Effect Perfect Cover. Preparat Anti! Acne, Effect Perfect Cover został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-22 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Anti! Acne, Effect Perfect Cover to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Anti! Acne, Effect Perfect Cover. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Anti! Acne, Effect Perfect Cover to z pewnością pomożesz wielu osobom.