Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera

Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera

miejsce
w rankingu

--

Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera
4.33
opinii: 3
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sampik 2015-04-23 21:26

  Alterra skutecznie pielęgnuje moje włosy. Szampon nawilża i regeneruje moje zniszczone włosy. Bez dwóch zdań jeden z moich lepszych szamponów :)

 • Wiola22 2015-04-23 21:25

  U mnie również rewelacja. Ten aloes troszkę nadaje dziwnego zapachu, jednak na ogół jest bardzo dobry i działa perfekcyjnie. Cena jest troszkę za wysoka ale cóz zależy od kieszeni

 • Magdalenka 2015-04-23 21:24

  Aloes świetnie wpływa na moje włosy. Dawno nie czułam ich tak napiętych jakby i mocnych. Nie wiedziałam, że mogą być w takim stanie. Bardzo dobry efekt i polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: aloes, szampon nawilżający, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, szampony, pielęgnacja włosów. Producentem specyfiku Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera jest Rossmann, który również jest wytwórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka preparatu Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera. Specyfik Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Alterra, Feuchtigkeits-Shampoo Granatapfel & Aloe Vera to z pewnością pomożesz wielu osobom.