Altaziaja

Altaziaja

miejsce
w rankingu

--

Altaziaja
4.5
opinii: 2
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 16:26

  Skuteczny. Polecam

 • Weronika 2016-04-01 14:15

  Łagodzi ból.Dodatkowo daje uczucie chłodzenia.

 • Zapoznaj się z ulotką Altaziaja

  Producent:

  Opis:

  Altaziaja to lek dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę. Preparat wykazuje działanie łagodzące, przeciwobrzękowe oraz ściągające. W składzie żelu znajduje się mentol, który sprawia, że żel po aplikacji na skórę daje uczucie przyjemnego, kojącego chłodzenia. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować żel Altaziaja w następujących sytuacjach:

  -stłuczenia

  -obrzęki stawowe

  -obrzęki pourazowe

  -obrzęk powstały po oparzeniu I stopnia

  Należy jednak pamiętać, że preparat nie może być stosowany u dzieci do 3. roku życia! Aplikacja żelu jest niezwykle prosta i komfortowa - żel doskonale rozprowadza się po skórze.

  Skład:

  W składzie żelu Altaziaja znajdują się następujące substancje: glinu octanowinian (substancja czynna), mentol, etylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, etanol 96%, karbomer, trietanoloamina, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Żel zaleca się stosować w postaci okładów. Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę (3-4 razy dziennie).

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Żel nie może być stosowany u dzieci do 3 roku życia oraz uszkodzony naskórek. Preparat nie może być stosowany na skórę zakażoną.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Produkt Altaziaja został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Altaziaja jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Altaziaja jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Altaziaja oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Altaziaja dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Altaziaja. Produkt Altaziaja został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-24 11:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Altaziaja to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Altaziaja. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Altaziaja to z pewnością pomożesz wielu ludziom.