Altacet Junior

Altacet Junior

miejsce
w rankingu

--

Altacet Junior
5.0
opinii: 1
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • MAtka 2016-04-19 13:22

  Polecamy)) Zmniejsza opuchliznę i łagodzi ból.

 • Zapoznaj się z ulotką Altacet Junior

  Producent:

  Opis:

  Altacet Junior to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest dla dzieci. Preparat przynosi pacjentowi natychmiastową ulgę i zmniejsza obrzęk. Wskazaniem do stosowania żelu Altacet Junior są siniaki oraz skręcenia. Preparat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia. Altacet Junior należy stosować zewnętrznie (na skórę).

  Skład:

  W składzie żelu Altacet Junior znajdują się następujące substancje: mentol, żel poliakrylowy, substancje pomocnicze.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę. Delikatnie wsmarować. Należy jednak pamiętać, by nie stosować żelu dłużej niż 4 dni!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Produkt Altacet Junior został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: Stłuczenia, obrzęki, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Altacet Junior jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Altacet Junior jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Altacet Junior oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Altacet Junior dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Altacet Junior. Specyfik Altacet Junior został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-24 11:33. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Altacet Junior to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Altacet Junior. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Altacet Junior to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.