Altacet Ice

Altacet Ice

miejsce
w rankingu

--

Altacet Ice
0.0
opinii: 0
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Altacet Ice

Producent:

Opis:

Altacet Ice to spray, który z powodzeniem może być stosowany w momencie powstania urazu. W składzie preparatu znajduje się mentol, który daje natychmiastowe uczucie chłodzenia. Altacet Ice minimalizuje dolegliwości bólowe i chroni przed siniakami oraz obrzękami.

Skład:

W składzie preparatu Altacet Ice znajdują się następujące substancje: methylal, propane, butane, alcohol, menthol, panthenol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Lek rozprowadzić na powierzchnię skóry.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania na błony śluzowe i zranioną skórę.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Przeciwbólowy

Specyfik Altacet Ice został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: Bóle mięśni, Nagłe urazy, przeciwbólowy. Producentem preparatu Altacet Ice jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Altacet Ice jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Altacet Ice oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Altacet Ice można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Altacet Ice. Produkt Altacet Ice został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 10:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Altacet Ice to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Altacet Ice. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Altacet Ice to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.