Reklama baner
Alpenbalm

Alpenbalm

miejsce
w rankingu

--

Alpenbalm
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • xxxx 2016-03-22 10:12

  Maść stosuje mój dziadek,jego zdaniem działa...

 • Zapoznaj się z ulotką Alpenbalm

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Alpenbalm został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, skóra, Nawilżenie. Wytwórcą produktu Alpenbalm jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Alpenbalm jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Alpenbalm oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Alpenbalm dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Alpenbalm. Specyfik Alpenbalm został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-23 10:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Alpenbalm to prosimy o napisanie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Alpenbalm. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Alpenbalm to z pewnością pomożesz wielu osobom.