Alpa Francówka

Alpa Francówka

miejsce
w rankingu

--

Alpa Francówka
4.0
opinii: 1
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Joanna 2016-03-07 16:17

  Fantastyczny specyfik, prawie na wszystko ;)

 • Zapoznaj się z ulotką Alpa Francówka

  Producent:

  Opis:

  Alpa Francówka to preparat dostępny w postaci płynu. Preparat idealnie nadaje się do masażu. To świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy borykają się z bólami stawów, mięśni i nerwobólami.

  Skład:

  W składzie płynu Alpa Francówka znajdują się następujące substancje: Alcokol Denat., Aqua, Menthol, Ethyl Acetate, Ethyl Formate, Parfum, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Preparat Alpa Francówka został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból stawów, Nerwobóle, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu Alpa Francówka jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Alpa Francówka jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Alpa Francówka oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Alpa Francówka można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Alpa Francówka. Specyfik Alpa Francówka został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-22 12:52. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Alpa Francówka to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Alpa Francówka. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Alpa Francówka to z pewnością pomożesz wielu ludziom.