Allertec Ukąszenia

Allertec Ukąszenia

miejsce
w rankingu

--

Allertec Ukąszenia
0.0
opinii: 0
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Allertec Ukąszenia

Producent:

Opis:

Allertec Ukąszenia to preparat dostępny w postaci aerozolu. Aerozol przeznaczony jest do stosowania na skórę. Allertec Ukąszenia łagodzi wszelkie dolegliwości, które towarzyszą człowiekowi tuż po ukąszeniu owada: świąd, pieczenie, obrzęk, ból. Allertec Ukąszenia może być stosowany przez pacjentów, którzy zostali ukąszeni przez mrówkę, komara, pszczołę, osę i inne owady.

Skład:

W składzie aerozolu Allertec Ukąszenia znajdują się następujące substancje: antazoliny siarczanu, nafazoliny azotanu, disodu edetynian,benzalkoninowy chlorek, sodu wodorotlenek 10%, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Aerozol jest przeznaczony do stosowania na skórę. Aerozol należy aplikować w miejscu ukąszenia owada co 4-6 godzin.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy stosować doustnie!

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - ukąszenia przez owady

Produkt Allertec Ukąszenia został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: Ukąszenia owadów, ukąszenia przez owady. Producentem produktu Allertec Ukąszenia jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Allertec Ukąszenia jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Allertec Ukąszenia oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Allertec Ukąszenia dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Allertec Ukąszenia. Produkt Allertec Ukąszenia został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-02 14:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Allertec Ukąszenia to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Allertec Ukąszenia. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Allertec Ukąszenia to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.