All About Eyes Concealer

All About Eyes Concealer

miejsce
w rankingu

--

All About Eyes Concealer
3.33
opinii: 3
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olla 2015-08-05 12:09

  Sam korektor jest gęsty i wydajny - nie mam problemów z jego rozprowadzaniem. Dobrze kryje wszystkie niedoskonałości na mojej twarzy. Jak najbardziej mogę go polecić.

 • Emmy 2015-08-05 12:08

  Jak dla mnie kolor fajnie się rozprowadza po twarzy. Do tego nie mam problemów z zatykaniem porów. Na pewno nie jest on typowo ciężkim korektorem.

 • Opinia użytkownika 2015-07-04 22:00

  Nie polecam! Na twarzy wręcz się rozmazuje, a do tego nie można nim normalnie pokryć wszystkich miejsc .. Dla mnie tragedia

 • Zapoznaj się z ulotką All About Eyes Concealer

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - korektory

  Specyfik All About Eyes Concealer został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: korektory, makijaż. Producentem specyfiku All About Eyes Concealer jest Clinique, który również jest wytwórcą takich specyfików jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka specyfiku All About Eyes Concealer jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat All About Eyes Concealer oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat All About Eyes Concealer dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu All About Eyes Concealer. Specyfik All About Eyes Concealer został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu All About Eyes Concealer to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z All About Eyes Concealer. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku All About Eyes Concealer to z pewnością pomożesz wielu ludziom.