Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E

Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E

miejsce
w rankingu

--

Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E
3.5
opinii: 4
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 17:06

  polecam

 • Dominika W. 2015-04-30 14:27

  Dla mnie ten podkład jest średni i nie pozwala mi w szybki sposób zredukować swoich niedoskonałości. Na początku jest wszystko dobrze, jednak później wszystko wraca do normy :/

 • Benia 2015-04-30 14:27

  Nie ma jak to drogi pokład! Ale za to działa profesjonalnie i mogę z nim wygładzić swoją twarz i lepiej ją zaprezentować :) Działa i polecam!

 • Wszystko, Co Kiedykolwiek Chciałeś Wiedzieć o Robieniu Sześciopaku.

  Wszystko, Co Kiedykolwiek Chciałeś Wiedzieć o Robieniu Sześciopaku.

  Czytaj artykuł
  Przepuklina nabyta i wrodzona – jak ją leczyć?

  Przepuklina nabyta i wrodzona – jak ją leczyć?

  Czytaj artykuł
  Jak zdrowe są morele?

  Jak zdrowe są morele?

  Czytaj artykuł
 • Nikusia 2015-04-30 14:21

  Podkładzik skutecznie reguluje moją cerę i wpływa na nią pozytywnie. Teraz już nie muszę się przejmować swoimi niedoskonałosciami bo działą znakomicie :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Producentem produktu Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E jest Maybelline, który również jest twórcą takich produktów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E. Specyfik Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E to z pewnością pomożesz wielu osobom.