Activlab All Day Protein

Activlab All Day Protein

miejsce
w rankingu

--

Activlab All Day Protein
4.0
opinii: 3
Jak walczyć z zimowym tłuszczykiem?

Jak walczyć z zimowym tłuszczykiem?

Czytaj artykuł
Jak zmotywować się do treningów?

Jak zmotywować się do treningów?

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Patka 2016-03-09 12:24

  Jogurt Wiśnia świetny smak poprawiający mi humor po ciężkim dniu :)

 • Edyta 2016-03-01 23:43

  spoko

 • Xeros 2016-02-24 13:06

  Typowo średnie

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Activlab All Day Protein został przyporządkowany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: Białko, odżywki białkowe. Wytwórcą preparatu Activlab All Day Protein jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Activlab All Day Protein jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Activlab All Day Protein oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Activlab All Day Protein można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Activlab All Day Protein . Specyfik Activlab All Day Protein został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-11 12:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Activlab All Day Protein to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Activlab All Day Protein . Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Activlab All Day Protein to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.