ABE krem do stóp

ABE krem do stóp

miejsce
w rankingu

--

ABE krem do stóp
4.0
opinii: 1
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-14 12:49

  bardzo dobry produkt ,nie powoduje skutków ubocznych

 • Zapoznaj się z ulotką ABE krem do stóp

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Dernilan

  3.85 opinii:
  Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego....
  czytaj dalej »

  Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.... czytaj dalej »

  Preparat ABE został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: pękające pięty. Producentem specyfiku ABE jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu ABE jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat ABE oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat ABE można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu ABE. Produkt ABE został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-09 16:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu ABE to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania ABE. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu ABE to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.