Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb oceanic

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik AA ECO został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: podrażnienia, skóra sucha, starzenie się skóry. Wytwórcą specyfiku AA ECO jest Oceanic, który również jest twórcą takich preparatów jak Oceanic Oxeril, AA THERAPY Dla diabetyków , AA Intymna Baby Girl , AA Intymna Girls, AA Intymna Sensitive . Ulotka specyfiku AA ECO jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat AA ECO oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt AA ECO można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu AA ECO. Preparat AA ECO został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-10 15:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu AA ECO to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania AA ECO. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu AA ECO to z pewnością pomożesz wielu ludziom.