7 Efektów
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Opinia użytkownika 2016-04-21 15:17

    100% zgodne działanie z opisem producenta

  • Joanna 2016-04-07 11:50

    Fajnie dociąża i odżywia.Stosuje na mokre i suche włosy.Polecam!

  • nina 2016-03-22 16:44

    słaby efekt...

  • Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

    Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

    Czytaj artykuł
    Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

    Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

    Czytaj artykuł
    Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

    Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

    Czytaj artykuł
  • Becia 2015-05-03 22:20

    7 Efektów to bardzo dobra nazwa bo tak na prawdę efekt jest tylko czasami wiekszy a czasami mniejszy. Nie wiem od czego to zależy jednak działa!

  • Ideresa 2015-05-03 22:19

    Niestety w moim przypadku nie jest tak kolorowo. Kilka pierwszych aplikacji to był efekt i było fajnie jednak później wszystko już ucichło i nie było takiego WOW. Szkoda, że tak to działa ;/

  • Marika 2015-05-03 22:18

    OD dawna nie miałem takiego zarąbistego środka na pobudzenie moich włosów. Tak to powinno działać a nie jakieś inne tani shity! To jest to - działa na moje suche włosy i daje eefekt.

  • Ewka Gryrzec 2015-05-03 22:17

    Włosy po tym środku są takie jakby po prostu odżyły i o wiele lepiej funkcjonują. Czuje to w dotyku zmieniły się o 180 stopni :)

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Thumb marion

    Opis:

    n/a

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Preparat 7 Efektów został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kuracja z olejkiem arganowym, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu 7 Efektów jest Marion, który również jest producentem takich produktów jak 7 Efektów, Termoochrona, Szampon koloryzujący w saszetce, Natura Silk. Ulotka preparatu 7 Efektów jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat 7 Efektów oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt 7 Efektów dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu 7 Efektów. Produkt 7 Efektów został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu 7 Efektów to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania 7 Efektów. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu 7 Efektów to z pewnością pomożesz wielu ludziom.