Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jucia 2015-08-04 21:40

  Byłby to bardzo dobry i profesjonalny środek, jednak nie mogę jakoś wykorzystać go na 100%. Czasami działa bardzo dobrze, a czasami jest taki fatalny, że szok ..

 • Lolita 2015-08-04 21:39

  Niestety 2Skin Pocket nie jest dobrym środek dla mnie, gdyż utrzymuje się bardzo krótko na mojej skórze. To mnie najbardziej dobija ...

 • Paulinka E. 2015-08-04 21:38

  Puder doskonale matuje moją skórę i mogę się teraz zaprezentować w o wiele lepszy sposób. Daje to radę i jestem zadowolona!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik 2Skin Pocket został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder matujący, pudry prasowane, pudry, makijaż. Wytwórcą preparatu 2Skin Pocket jest Bell, który również jest wytwórcą takich preparatów jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka specyfiku 2Skin Pocket jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat 2Skin Pocket oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat 2Skin Pocket można dostać bez recepty.