2Skin Pocket

2Skin Pocket

miejsce
w rankingu

--

2Skin Pocket
3.33
opinii: 3
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jucia 2015-08-04 21:40

  Byłby to bardzo dobry i profesjonalny środek, jednak nie mogę jakoś wykorzystać go na 100%. Czasami działa bardzo dobrze, a czasami jest taki fatalny, że szok ..

 • Lolita 2015-08-04 21:39

  Niestety 2Skin Pocket nie jest dobrym środek dla mnie, gdyż utrzymuje się bardzo krótko na mojej skórze. To mnie najbardziej dobija ...

 • Paulinka E. 2015-08-04 21:38

  Puder doskonale matuje moją skórę i mogę się teraz zaprezentować w o wiele lepszy sposób. Daje to radę i jestem zadowolona!

 • Zapoznaj się z ulotką 2Skin Pocket

  Producent:

  BELL

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - puder prasowany

  Produkt 2Skin Pocket został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: puder matujący, pudry prasowane, pudry, makijaż. Producentem produktu 2Skin Pocket jest Bell, który również jest wytwórcą takich produktów jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka preparatu 2Skin Pocket jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat 2Skin Pocket oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik 2Skin Pocket można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu 2Skin Pocket. Produkt 2Skin Pocket został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu 2Skin Pocket to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania 2Skin Pocket. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu 2Skin Pocket to z pewnością pomożesz wielu ludziom.